Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp


Dłonie i stopy są wizytówką każdej kobiety, a często mówimy, że to wizytówka i świadectwo kultury osobistej. Odzwierciedlają wnętrze, gust, a także wyczucie smaku. Dbanie o dłonie i stopy jest podstawową zasadą pielęgnacyjną. Różne kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody.  Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonany zabieg manicure przywrócą Twoim paznokciom ładny i zdrowy wygląd.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

Zdrowe i zadbane stopy to bardzo istotna rzecz - niezależnie od pory roku, stopom należy poświęcać wiele uwagi, by były piękne i atrakcyjne. Ważną czynnością w pielęgnacji stóp jest nie tylko codzienna higiena, ale również stosowanie preparatów odżywczo-nawilżających, wykonywanie masażu stóp oraz - co bardzo istotne - noszenie odpowiednich butów.
Pedicure to jeden z przeważnie polecanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Jest to zabieg 
pielęgnujący i upiększający stopy zazwyczaj obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie. Zabieg ten polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

 

Manicure klasyczny

 

Manicure japoński

 

Manicure hybrydowy

 

Malowanie paznokci

 

Zdjęcie lakieru hybrydowego

 

Pedicure klasyczny

 

Pedicure hybrydowy

 

Półpedicure

 

Nałożenie żelu

 

Uzupełnienie żelu

 

Podpiłowanie żelu

Gabinet kosmetyczny
'DLA CIEBIE'

Jana Kazimierza 29 lokal U2
01-248 Warszawa

pon. - pt.
9:00 - 21:00
sob.
8:00 - 16:00